|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Газовий обігрівач-парасоля для тераси 14 кВт MalTec GH145
Газовий обігрівач MalTec GH145 — це потужне рішення для ефективного обігріву відкритих просторів у будь-яких погодних умовах. Він ідеально підходить для терас, патіо, садових ділянок, кафе, ресторанів, а також для масових заходів просто неба або під наметами. Пристрій дозволяє створити комфортну температуру навіть тоді, коли навколо значно холодніше.

Переваги:
-
Потужний обігрів — швидко створює комфортну температуру на площі до 75 м²
-
Інфрачервоне тепло — природне та приємне відчуття обігріву
-
Автономна робота — живлення від газового балона без підключення до електромережі
-
Просте керування — плавне регулювання інтенсивності нагріву
-
Швидкий запуск — електричний підпал для зручного старту
-
Ефективна конструкція — рівномірне розповсюдження тепла по всій зоні
-
Мобільність — транспортні колеса для легкого переміщення
-
Міцність і довговічність — сталь з порошковим покриттям
-
Безпека — захист від протікання газу та система перегріву
-
Естетичний вигляд — сучасний дизайн у форматі терасної парасолі.
Обігрівач працює на зрідженому газі (пропан-бутан), випромінюючи безпечне інфрачервоне тепло, яке відчувається як природне нагрівання повітря. У зоні дії пристрою температура сприймається значно вищою, що забезпечує комфорт навіть при низьких зовнішніх показниках. Конструкція у вигляді високої терасної парасолі забезпечує рівномірний розподіл тепла навколо пристрою. Джерело тепла розташоване у верхній частині та захищене сталевим кожухом, завдяки чому тепло поширюється інтенсивно та ефективно, а сам обігрівач виглядає естетично навіть під час роботи.

Керування здійснюється за допомогою зручної ручки регулювання потужності, що дозволяє точно контролювати рівень нагріву. Додатково модель оснащена електричним підпалом, який забезпечує швидкий і безпечний запуск пристрою. Міцна сталева конструкція з порошковим покриттям гарантує довговічність і стійкість до зовнішніх умов. Для зручності переміщення обігрівач оснащений транспортними колесами.
Параметри:
-
Виробник: MalTec
-
Модель: GH145
-
Потужність обігріву: 5–14 кВт
-
Витрата газу: 450–870 г/год
-
Тиск газу: 28–37 мбар
-
Час роботи від 1 балона: 12–24 години
-
Радіус обігріву: до 5 м
-
Захист від перегріву: є
-
Редуктор у комплекті: так
-
Матеріал: сталь з порошковим покриттям
-
Захист від витоку газу: є
-
Ефективна площа обігріву: до 75 м²
-
Тип газу: пропан-бутан
-
Вага: 22 кг
-
Висота: 2,3 м (230 см)
-
Діаметр «шапки»: 80 см
-
Колеса для транспортування: є.
Відправка даного товару здійснюється з нашого складу в Польщі, час доставки до Вас становить приблизно 8 робочих днів.