Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт: 09:00–18:00; 
Сб: 10:00–14:00
Нд: 10:00–14:00

0
Мій кошик

Вентилятори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вентилятори

Вентилятор - постійне джерело освіжаючої прохолоди

Кімната, обладнана вентилятором, врятує від спеки, допоможе відпочити у прохолоді. Пристрій зручно пересувати куди потрібно місця займає небагато.

Потік повітря створюється за допомогою лопат, які інтенсивно обертаються. Прилад використовує менше електроенергії, ніж традиційний кондиціонер. В експлуатації простий, налаштування та встановлення нескладні, просто підключаєте до розетки та насолоджуєтеся прохолодою.

Вентилятор є компактним пристроєм, легкий, зручний у переміщенні. Шум робиться несильний, під час сну не заважає. Повітря циркулює по приміщенню, якщо були сторонні неприємні запахи, вони забираються. Це добре для людей з алергією чи астмою.

Види та особливості вентиляторів

Сучасний ринок насичений побутовою технікою, зокрема вентиляційною. Вона відрізняється функціонально, потужністю, типом установки. Класифікація ґрунтується, в першу чергу, за способом встановлення та монтажу:

  • настільні. Призначені для кімнат з невеликою площею, середня потужність. Швидкість подачі повітря має кілька значень, напрямки потоку різні;
  • настінні. Прилад невеликий, за характеристиками нагадує настільний, прикріплюється на стіну. Найчастіше використовується для ванної або кухні;
  • підлогові. Мають високу потужність, купити вентилятор з установкою на підлогу рекомендується для просторів з великою площею. Такі прилади оснащені різними опціонними функціями – є таймер, керування за допомогою пульта;
  • стельові. Варіант підходить до багатьох стилів в інтер'єрі, зручний для експлуатації.

Різновиди вентиляторів також ґрунтуються на типі робочого елемента. Вони бувають:

  • лопатеві або осьові. Потік повітря формується через обертання крильчатки. Моделі розроблені з малою потужністю, ціна таких агрегатів невисока, доступна користувачам;
  • радіальний чи колонний. Це новий тип, у коробі розташовується барабан, оснащений лопатками, при обертанні повітря виштовхується відцентровою силою;
  • без лопатей. Інноваційний варіант, в основі знаходиться турбіна із встановленим зверху кільцем. Через нього проходить повітря, вентилюючи приміщення рівномірним потоком.

Розроблені пристрої, що мають звичне механічне керування або з електронним регулюванням. Можна купити вентилятор (Київ), керований пультом з багатьма функціями.

Критерії вибору вентиляторів

При підборі побутової техніки беруть до уваги основні параметри та призначення приладів. Для максимального охолодження набувають продуктивного пристрою, що встановлюється на підлогу. При цьому створюється гарна повітряна циркуляція, всі зони провітрюються.

Щоб забезпечити локальне обдування, підійде пристрій настільного типу

з можливістю вибору відповідного режиму для комфортної роботи, сну чи відпочинку.

Крім цих факторів, враховуються такі моменти:

  • потужність. Від цього параметра залежить, наскільки сильною буде подача повітря;
  • рівень шуму. Від 20 до 30 децибелів - прийнятна цифра для вечірнього використання;
  • чи передбачені додаткові опції. Наприклад, регулювання висоти, автоматичний поворот, програмований таймер. Вибирається вентилятор, вартість якого підходить під бюджет покупця.

Основні параметри

При покупці вентилятора враховують, де він розташовуватиметься. Приймається до уваги відстань до розетки. Підлогові пристрої повинні бути оснащені стійкою підставкою та ніжкою, яку можна регулювати. За допомогою поворотно-похилої системи можна спрямовувати повітряний потік у заданому векторі.

Важливо, щоб можна було перемикати швидкість у кількох положеннях. Можливо забезпечити спокійне обдування або потужне охолодження.

Щоб купити вентилятор Київ, в інтернет магазині Coyot, на сайті, вибираються необхідні параметри за ціною, способом встановлення, потужністю, виробником, додатковими функціями.