Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт: 09:00–18:00; 
Сб: 10:00–14:00
Нд: 10:00–14:00

0
Мій кошик

Подовжувачі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Різновиди та відмінності подовжувачів

У побуті часто не вистачає розеток, щоб підключити електричні прилади - тоді на допомогу приходять подовжувачі. Особливо актуально подовжувач купити в Києві для промислових об'єктів і будмайданчиків, де потрібно підключати одночасно декілька потужних електричних приладів.

Інтернет магазин Coyot пропонує подовжувач купити в Україні, підібравши оптимальну модель, для побуту і промислового використання. До уваги покупців представлені подовжувачі в таких категоріях:

Недосвідченому покупцеві здається, що подовжувачі відрізняються тільки довжиною кабелю і кількістю розеток. Насправді, технічних характеристик набагато більше і дуже важливо їх вибирати уважно. Дуже важливим критерієм є перетин - показник позначає, яку силу струму здатний витримати подовжувач. Згідно з офіційним ГОСТ, вибирати переріз потрібно за такими критеріями: навантаження до 6А- 0,75мм2; при навантаженні до 10А - 1мм2; при навантаженні до 16А - 1,5мм2.

Потужні подовжувачі барабанного типу мають перетин 2,5 кв. мм. Такий показник дозволяє знизити втрати, підвищує міцність подовжувача. Якщо ви підбираєте побутової подовжувач, для підключення обігрівача, пральної машини, посудомийної машинки, досить вибрати виріб з довжиною дроту 5-7 метрів і перетином 1,5 кв.мм.

Подовжувач із заземленням - дозволяє підключати до шести електроприладів, захищає користувача від ураження електричним струмом. Крім цього переваги, подовжувачі з заземленням мають більш щільний контакт з вилкою, що захищає розетки від попадання пилу.

Мережевий фільтр - популярний різновид подовжувача, особливо, якщо планується підключати багато електроніки. У конструкції таких пристроїв розташована спеціальна схема, яка захищає електроприлади від мережевих перешкод будь-якого типу: аварія на підстанції, перепади напруги, імпульсні перешкоди через грозу та блискавки. Часто мережеві фільтри оснащуються запобіжником, який можна легко замінити, не розбираючи весь корпус.

Провід якісного подовжувача виготовляється з ПВС, ізольований поливинилхлоридом. Діаметр дроту повинен бути не менше 5 мм. Якщо провід занадто тонкий, виробник заощадив на виробництві - на міді або ізоляції.

Для використання на вулиці, в складних умовах будівельних майданчиків, марку проводу краще вибирати КГ. Він стійкий до механічних пошкоджень, коливань температурних умов.

Інтернет магазин Coyot пропонує подовжувач купити недорого, при цьому, гарантує надійність і високий рівень безпеки.

Важливі критерії вибору

Якщо ви хочете подовжувач купити в Україні, але ще не визначилися з вибором, продовжимо досліджувати далі.

Тип вилки - лита і розбірна. Останній варіант вважається менш надійним, оскільки говорить про низьку якість виробу. Для виробництва цілісних вилок потрібно професійне обладнання та певні навички. При виборі подовжувача звертайте увагу на тип вилки - звичайний або євро. Якщо електроприлади не оснащені виделкою з еврораз'емом, подовжувач з євророзеткою вам не підійде, оскільки використання адаптерів підвищує перехідний опір.

Важливий технічний нюанс - в упаковці кабель подовжувача скручений і зафіксований. Ніколи не використовуйте його в такому вигляді. Перед підключенням кабель обов'язково потрібно розмотати. По-перше, змотаний кабель нагрівається, по-друге, в такому стані жили швидше виходять з ладу.

Для підключення електроприладів на промислових об'єктах потрібно вибирати подовжувачі барабанного типу. Такі пристрої оснащені великою котушкою, на яку намотаний провід, а також декількома розетками, до яких можна підключити прилади. Кабелю таких подовжувачів мають трижильні виконання, з перетином 1,5мм2 на кожну жилу. Завдяки такому виконанню, на об'єкті можна одночасно підключати кілька пристроїв. Ізоляція дроту стійка до вологи, перепадів температур, впливу хімікатів.

Вгору