Компанія Coyot - це найбільший в Україні інтернет-магазин побутової, промислової техніки і робочого інструменту. У нас ви обов'язково знайдете все, що шукали, адже ми дбаємо про наших клієнтів.

Історія нашого бізнесу

  • Наш проект стартував у 2013 році, коли команда з кількох ентузіастів вирішила заповнити порожню нішу в сфері торгівлі якісними побутовими товарами за доступними цінами.
  • Нам вдалося завоювати визнання у цільової аудиторії, яка шукала ексклюзивну техніку, на яку на вітчизняному ринку існував значний дефіцит.
  • Ми досягли гідного рівня і в оптових продажах, а не тільки в роздрібній торгівлі.
  • Сьогодні ми пропонуємо нашим покупцям товари європейської якості за доступними розцінками вже і через мережу інтернет.
  • Нам сподобалося саме таку назву нашого магазину, тому що Койот - це одне з небагатьох тварин, що виживають в сучасних урбанізованих умовах. Нам вдалося не просто вижити, а твердо утримати свої позиції в умовах важкого економічного становища в Україні.

Наші цінності та завдання

Основна наша цінність - це бізнес, здатний поліпшити життя наших покупців.

Наше завдання - створити інтернет-супермаркет, в якому кожен майстер, власник заміського будинку, автомобіля або автосервісу знайде все необхідне. Крім того, наші товари і послуги відрізняються максимально високою якістю при доступній ціні.

Нам довіряють кращі

Щоб наші товари і послуги відповідали найвищим світовим стандартам, а ціни були максимально доступними, ми напряму співпрацюємо з кращими торговими марками України та Європи, а саме: Makita, Wolfcraft, Rubi, Vorel і безлічі інших всесвітньо відомих брендів.

Результати нашої роботи

Ми дотримуємося всіх кращих традицій торгівлі і створюємо масу цінних інновацій. Завдяки наявності просторих облаштованих складських приміщень, нам вдається забезпечити величезний асортимент актуальною продукцією, що дозволяє задовольнити ваші запити в найкоротші терміни. Офіс нашої компанії знаходиться в Одесі. Тому отримати замовлення у нас можна будь-яким зручним для вас способом - або через службу доставки, або через пошту.

На сьогодні інтернет-магазин Coyot- це:

  • Більше 30 000 товарних позицій;
  • Більше 500 різних груп товарів;
  • Більше 1500 європейських брендів;
  • Більше 9000 виконаних замовлень;
  • Понад 700 постійних покупців.


Наші товари у вас на службі

У інтернет-магазині Coyot пропонується величезний вибір високоякісних товарів, включаючи побутову техніку, захисний одяг, драбини, електроніку, будівельну техніку, електроінструменти, аксесуари і комплектуючі до них. Наші консультанти охоче допоможуть вам вибрати необхідний товар з пропонованого асортименту:

Хто буде з вами працювати

Інтернет-магазин Coyot - це підприємство, яким дорожить кожен його співробітник. Адже у нас сформувався колектив, в якому кожен робить те, що любить. В нашій команді на сьогодні працює 7 осіб, кожен з яких є професіоналом високого рівня, захопленим роботою на загальну користь.

Чому саме ми?

В асортименті нашого магазину представлені ексклюзивні товари всесвітньо відомих брендів, які придбати в інших інтернет магазинах просто неможливо, тому що більшість з них орієнтується на стандартні запити невибагливих покупців. У той же час ми пропонуємо найновіші, цікаві, найбільш ефективні і багатофункціональні вироби даної сфери. Крім високої якості, величезного вибору, вигідних цін ми супроводжуємо наші товари реальною гарантією виробників і післягарантійним обслуговуванням.

Тому звертайтеся до нас в Coyot - особисто, по телефону або через інтернет. Ми будемо раді бачити вас в рядах наших клієнтів!