Дропшиппінг - це пряма поставка товарів від постачальника до покупця, при якій продавець (посередник) не зберігає товари у себе на складі, або зовсім обходиться без нього.

Товари відправляються замовнику безпосередньо зі складу виробника, постачальника, оптовика або дистриб'ютора.

Як почати займатися дропшипінгом
Тепер система роботи дропшиппінг вам зрозуміла, ви знаєте, що це таке, можемо сміливо переходити до питання початку продажів.

  • Заповніть заявку для співпраці. Зробити це можна тут - https://forms.gle/B2Br1dBW3uymZ2L46
  • Наступний крок - створення інтернет-магазину. Якщо коштів і можливості відкрити інтернет-магазин для роботи поки немає, тоді створіть групи в соціальних мережах. Потім слід починати розміщувати товари з каталогу постачальника, але тут треба пам'ятати, що ціни вже повинні бути вказані з вашої націнкою.
  • Запускайте рекламу по всіх доступних вам каналах: контекстна реклама, реклама в соціальних мережах, партнерські програми, пошукове просування - все, що дозволяє ваш бюджет. Якщо до цього етапу підійти грамотно, то незабаром у вас з'являться перші клієнти з першими замовленнями.
  • Далі вам необхідно замовити вибраний товар на сайті та вказати адресу кінцевого споживача. Товар ви оплачуєте за оптовою ціною, встановленою постачальником, а собі забираєте націнку.Постачальник, без вашого посередництва, відправляє замовлення клієнту.

І все, Ваша перша угода пройшла успішно.